| miriammiki a întrebat:

Este un club de carte la noi in scoala si trebuie sa ne gandim la un slogan, o sigla si un nume.....Niste idei? Rapid, va rog. Ofer fundita :* mersi anticipat...scz categoriabig grin

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Slogan: Lasa lumea reala, lasa lumea virtuala, intra intr-o alta lume - universul literar - si fii alaturi de personajele si locurile tale preferate.

Deseneaza o carte pe care vei scrie numele clubului: Literart.

3 răspunsuri:
| funyartist a răspuns:

Scrie pe google "Slogan maker" si eu un site bagi acolo un cuvant si ii face un slogan e smecher incerca( fundita)?

| miriammiki explică (pentru funyartist):

Nu merge! crying

| funyartist a răspuns (pentru miriammiki):

Spune-mi mie ce trebuie sa cauti( orice cuvant) sau subiect si il postez aici K?