| anonim_4396 a întrebat:

Este vreo facutate in Iasi in care pot intra la buget cu media bacalaureatului 8, 45? dau funda. multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fizica, chimie, istorie... din astea putin cautate. dar daca asta e criteriul dupa care alegi tu facultatea mai bine nu te mai chinui

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Nu asta e criteriul. incerc sa imi fac o viziune. mi s-au cam distrus planurile

| MadagasHardwell a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce spui asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nota la romana a fost mai mica. Am avut parte de un corector oribil si la contestatii la fel.