| anonim_4396 a întrebat:

Esti vreun site, sau forum unde sa fie expuse probleme de matematica de elevi si pe care sa le rezolve altii care stiu?
Un fel de Brainly, dar ma refeream doar pentru matematica. Gasisem cateva astfel de pagini, dar erau in engleza, in Romania nu o fi?
Intelegeti ce spun? N-am ce face, as rezolva niste probeleme ale altora >))

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai mergi si te culca, ca-i 12 noaptea si copii trebuie sa doarma la ora asta.
Creierul si corpul au nevoie de odihna!

| Mirel4412 a răspuns:

Alte siteuri sunt, dar au maxim 5 membrii. Brainly e singura platforma daca vrei sa ajuti pe cineva.

| Mirel4412 a răspuns:

Tu ai o problema cu copiii Jasmina. La ora asta ar trebui sa te bagi si tu la somn, dar tu nu cred ca esti om ca sa ai aceleasi reguli. Chiar cunosti persoana care a pus intrebarea si stii ca e copil?