| vasy24 a întrebat:

Eu am intrat la un profil protectia mediului cu media 7.98 si daca dupa primul semestru vreau sa ma ma mut la un alt liceu cu profil mate-info si sa zicem ca am media necesare.

Ce teste ar trebui sa dau pentru a intra?

Funda celui mai complet raspuns.

2 răspunsuri:
| InTheAir a răspuns:

La ORICE transfer, daca ai materii in minus, fata de cei de unde vrei sa te muti, dai acele examene de diferenta din acele materii. Daca nu ai materii in minus, nu dai.

| trifescugabriela a răspuns:

La un liceu de mate info nu se dau teste sau probe deloc intri pur si simplu cu medie!