| vasy24 a întrebat:

Eu am intrat la un profil protectia mediului cu media 7.98 si daca dupa primul semestru vreau sa ma ma mut la un alt liceu cu profil mate-info si sa zicem ca am media necesare.

Ce teste ar trebui sa dau pentru a intra?

Funda celui mai complet raspuns.

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

O sa dai la info, muzica si mate.Asa am inteles eu de la o fata. Oricum se spune ca diferentele sunt de forma,daca nu sti nimic iti fac profii testele.O sa-ti fie un pic cam greu la mate si info, dar, dat fiind faptul ca te muti asa repede nu e mult de recuperat.

1 răspuns:
| siempre a răspuns:

Teste ar cele de diferente adica materiile care nu le ai facut la mediu la dar la mate le faci. sper ca te am ajutat\