| mihaitorres a întrebat:

Eu am media sa zic intre 7.90-8.10. Pot intra la un liceu care are media sa zic 8.36 in caz ca raman locuri libere? Poate ma ajuta cei carora li s-a intamplat asa?

1 răspuns:
| PrecioussGirl a răspuns:

Treci printre primele liceele la care vrei sa intri. nu este diferenta mare intre media ta si media profilului, iar media profilului la care vrei sa intri se schimba de la an la an, nu ramane aceeasi. poti sa treci si un liceu care are media 8, 70. atata timp cat e printre primele asta conteaza.