| Kirea_Horik_1998 a întrebat:

As vrea sa stiu un lucru. Sunt clasa a 8-a si as vrea sa intru la un liceu mai bun dar nu stiu daca voi avea media destul de buna. De exemplu as vrea sa intru la lazar stiinte sociale media 9.52 si eu am 9 sau 9 si un pic. As putea intra daca raman locuri libere?

1 răspuns:
| XSecretLov3X a răspuns:

Mediile de intrare au scazut cu mult si probabil vei intra mai mult ca sigur..doar ca nu poti sa te gandesti de acum odata ce nu ai dat examenul sa vezi cat ai luat in el. Abia numai dupa examen poti sa stii sigur si iti vei face si tu media cu tot cu examen