| mihaitorres a întrebat:

Vreau sa intru la liceul economic din Pitesti. De ex la profilul comert se intra cu media 8.36, iar daca eu am sa zic intre 7.90-8.10 as putea sa intru? Am auzit de la altii ca ei au intrat si cu medii mai mici fata de cum erau.

4 răspunsuri:
| AnaaMaria1995 a răspuns:

Cea mai mica medie cu care s-a intrat anul trecut la liceul Economic din Pitesti a fost 8, 36 la profilul comert. Iar o fata a intrat cu 8, 35 tot pe profilul comert pentru ca ea initial intrase in Barbu dar s-a transferat

Si eu sunt in Economic, am intrat anul trecut si de acea iti spun happy

Sper ca ai inteles ideeabig grin

| AnaaMaria1995 a răspuns:

Si. ai intrat in Economic?batting eyelashes

| iricool1996 a răspuns:

Depinde in ce an au intrat "altii" la liceu, fiindca se poate schimba media de admitere! Fundabig grin?

| mihaitorres explică:

@iricool1996.anul trecut.