| Debidny a întrebat:

Eu l-am picat la matematica! In toamna cand trebuie sa dau la mate pot alege si alta materie sa imi iasa media 6 chiar daca nu am picat la celelalte 2? Adica sa dau bacul la matematica (unde am si picat) si sa aleg inca o materie pentru media 6. Va rog astept un raspuns.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Obligatoriu este sa sustii examenul la matematica.
Poti sa-l sustii si la celelalte 2 materii sau numai la una. In cererea de inscriere vei solicita sa-ti fie recunoscuta nota de la materia la care nu vrei sa-l mai sustii si-l vei sustine la matematica si cealalta materie.

| gdsjdpUAS a răspuns:

Dai doar la ce ai picat.