| Aiacoboaie_Ema_1998 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare am dat bacul in si am picat la matematica si as vrea sa ma inscriu in toamna din nou la bac si pot sa aleg inca o optiune pe langa cea la care am picat

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate. In a doua sesiune poti da numai la matematica, la 2 materii sau la toate 3 materiile.
In cerere de inscriere la bacalaureat vei specifica materia la care vrei sa-ti fie recunoscuta nota si cele 2 materii la care vrei sa sustii examene.