| Denisa_2222 a întrebat:

Examenu la romana a fost simplu si usor. la mate oare tot asa va fi? funda +vot

Răspuns Câştigător
| Sarahh a răspuns:

Da. Mult succes

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Ahh, sper că da!
Mult succes şi ţie!

| Diiana232997 a răspuns:

Sper ca va fi la fel de usor :d

| Biiiiiia a răspuns:

Buna Denisa.
Ma gandesc cum te-ai descurcat tu la examen daca nici macar nu scrii corect["Examenu", dupa punct(.)nu scrii cu litera mare], dar poate au fost niste greseli pe care "le folosesti" doar pe site-uri si pe Messenger.Asa-i?

| Robz a răspuns:

Pai la romana a fost cum a fost da sa vedem la mate ca as bata

| Diiaaa_3397 a răspuns:

De unde *** sa stim noi cum va fi? straight face ba, ba voi nu ganditi cand puneti intrebari din astea rolling on the floor)? in fine poti sa-mi dai si funda dinaia si vott;*

| ady98adrian a răspuns:

Asta depinde si de tine. Daca tu esti obisnuiata sa inveti si te descurci, atunci nu vei avea nici o problema... Dar daca nu prea inveti adica inveti cam pentru un 6-7-8 s-ar putea sa ai mici probleme. Invata si vei stii, nu e greu! Eu cu toate ca inca nu dau examene ci doar teze am invatat si am luat la mate 9 si la romana 10 big grin. Doar de tine depinde nota.

| Senioritaa96 a răspuns:

La romana a fost foarte usor. La mate o sa fie mai mult logica si depinde cat de bine te descurci