| pastru009 a întrebat:

Exista bursa la liceu? Daca da, cu cat trebuie sa termini semestrul pentru ea(adica media)?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Da, se dă bursă. Mergi la secretariat şi întreabă. O să te lămurească cei de acolo.
Numai bine!(:

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți afla și de pe www.edu.ro
Se dă burse la cei meritoși, succes!
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, există burse şi la liceu!

Vezi Metodologia de acordare la linkul :
http://www.isj.gl.edu.ro/......0ELEVI.pdf

Toate cele bune.

| vladv26 a răspuns:

Cei cu media peste 9

| NimeniSiAtat a răspuns:

Sunt oferite burse pentru cei care au media peste 9 din cate stiu eu!

| BeHappyAndSmile a răspuns:

Da, există bursa la liceu dar depinde în ce liceu intri de exemplu la mine în liceu media de bursa este 8, 50+ la alte licee este 9.

| KindduOullie a răspuns:

Pai la bursa nu conteaza de medie sa fie peste 9 sau 5 sau etc conteaza media celorlati de pilda la mine in liceu doar 5 iau bursa care is primii ca medie.

| xjr97 a răspuns:

Nu exista o anumita medie pentru acordarea bursei de merit. Asta depinde de liceul in care esti si de banii pusi la dispozitie.

| ionutmit a răspuns:

Daca esti la liceu iti da un ajutor tot ceva ca bursa de 180 de lei nu conteaza ce venituri ai. fundita plzz