| georgiiiy a întrebat:

Exista cartea,, Elevul Dima dintr-a saptea" in format digital?
sau pot downloada de undeva filmul?
pentru cei care au citit cartea, cum vi se pare?winking

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RXN a răspuns:

E destul de mare, asa ca nu e prea indicat sa o citesti in format digital.Am citit-o acum 2 ani, mi-a placut, desi in general nu ma dau in vant dupa genul asta de carti. Oricum, e frumoasa.happy

| Pufuleti a răspuns:

Nu am gasit-o pe nicaieri in format digital, doar audio. Oricum era prea mare si iti strici vederea.
Cat despre carte: e superba. Am citit-o de doua ori.
Mi-a placut foarte mult ca a fost si prima carte citita de mine. Ti-o recomand happy

| wizopo2 a răspuns:

Cartea e foarte frumoasa! Chiar acum am inceput s-o recitesc a 2-a oara. Totul e frumos in carte pana intr-un punct : disputa cu Atilla. De acolo, dupa parerea mea, incepe partea nasoala pentru Dima si Lotte. Finalul e chiar trist. Daca aflau mai repede unul de altul ca erau vii, finalul ar fi fost cu siguranta unul fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartea este superba, chiar acum o citesc si am citit toate cartile de Mihail Drumes. Ti-o recomand cu caldura, la fel ca si celelalte carti.Mai bine cumparati-o de la librarie si gata. O sa-ti placa atat de mult incat o s-o citesti in maxim o saptamana.Chiar acum o citesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ie prea frumoasa cartea:X:X da sfarsitu chiar ie un pic trist...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartea este superba ,desi am doar 12 ani am citit-o si mi s-a parut excelentalaughingtrebuie sa o citesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartea este superba, desi am doar 12 ani am citit-o si mi s-a parut excelentalaughingtrebuie sa o citesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumoasa si tristastraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face:X
Ti`o recomand cu placerehappy
Film inca nu estehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur o citesti in maxim o saptamana, eu am terminat-o in 4 zile si la sfarsit nu m-am putut abtine sa nu plang. citeste-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum este sfarsitul pliz care stiti spuneti si miebig grinbig grinbig grinbig grinbig grin:big grinbig grin

| macydacy a răspuns:

Oh e cartea mea favorita, iti spun citeste'o am citit'o in 2 zile si o ador e asa tista :X:X:X:Xsadoh bietul grig, biata lottesad

| Kkbubble a răspuns:

Da pe www.scribd.com. dai la LANGUAGE si cauti cuv ROMAN pentru.asa iti da in lb romana

| justFORone a răspuns:

Am citit cartea si pot spune ca e preferata mea
e superba :X:X
sfarsitul insa... e tristsad
oricum merita sa o citestiwinking

| Andywwe a răspuns:

Cartea este superba dar sfarsitul este trist, foarte trist pot spune...sincer am plans cand am terminato.