| askmequestions a întrebat:

Deci noi la educație fizica trebuia pana azi sa dam proba de viteza si aruncarea cu mingea de oina(pe care am dat-o azi si am luat 10).Pe cea de viteza nu am dat-o pana acum(nu doar eu, nimeni).Eu si o prietena l-am intrebat pe domnul profesor cand vom da viteza.El a spus ca ne-a dat note pe viteza si intr-adevăr colegele mele au note dar eu nu. Exista sansa sa nu imi poată încheia media daca nu am acea nota?
P.S.:stiu ca e o întrebare ciudata dar sunt clasa a V a și am doar note de 10 pana acum si nu vreau ca problemele mele sa fie la sporthappy

Răspuns Câştigător
| Diclordifeniltriclormetilmetan3 a răspuns:

Pai intreaba-l de ce nu ti-a trecut nota.s-ar putea ca la ceilalti le-a dat nota la viteza dupa cum fugeau la fiecare ora. Daca dezvoltati rezistenta. Fi linistita ca nu o sa moara nimeni daca il intrebi.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Spune-i ca nu ti-a pus nota. Nu te lasa nimeni corigent la sport.

| alex495 a răspuns:

Cand o sa fie frumos afara o sa dai proba. Inca nu s-a terminat semestrul.