| Ukaya a întrebat:

Exista cursuri de medicina de maxim 1 an sa imi dea dreptul sa dau consultatii dupa ce le fac si sa dau retete? Stiu deja multe pe tema asta dar am nevoie de diploma cred. Nu vreau sa fiu chirurg sau ce face cineva cu facultate vreau doar sa dau consultatii si sa dau retete.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există.

| outsidethebox a răspuns:

Pai, nu erati voi cu fact-checking-ul si cu replica:"nu e specialist!"
Ce specializare, alta decat pedichiura, cosmetica si eventual epilarea ar mai putea fi facute pe repede inainte?