| ANDREYandrey1 a întrebat:

Exista tehnica dentara(la cluj)la buget? si din ce se da examenul de admitere? funda pentru cel mai complex raspuns

Răspuns Câştigător
| zozo74 a răspuns:

Da exista din cate stiu, pentru admitere vei susţine proba de concurs din biologie. Tematica cuprinde:
1. Sistemul osos
2. Sângele
3. Circulaţia
4. Respiraţia
Insa iti recomand prealabil sa dai un telefon si la secretariat umf ca sa fii sigur eu atat stiu in rest mult suucces si atentie deoarece umf cluj este cel mai bun din tara acolo se invata. Bafta Funda?