| Just4FunIE a întrebat:

Funda.imi spune cineva cum pot bloca un numar de telefon.adica vreau sa blochez un numar care ma suna pe mine si ma tot ameninta si vreau sa-i blochez numarul si sa nu ma mai poata suna.cum pot sa fac? sau sa-mi dea cineva numarul de informatii de la cosmote

Răspuns Câştigător
| Allexandraaa a răspuns:

Il poti bloca din telefonul tau. Dai la numarul care te tot suna si apesi optiuni. Iti apar mai multe, cum ar fi adaugare la contecte stergere si bla bla. Cel care te intereseaza apare ceva de genu : refuzare/ blocare/ adaugare in lista de respingere. Dai acolo si gata. In caz ca iti va aparea o pagina cu mai multe liste scrii acolo numarul care tot suna si dai salvare. :*