| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Cum pot face sa nu ma mai poata contacta un numar de telefon care mereu ma suna cu numar privat? Il pot bloca sau exista vreo metoda ceva?
Funda la cine imi explica

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cauta in setarile telefonului.Majuritatea au aceasta optiune de respingere a apelurilor cu numar privat.Bafta!

| BiuL a răspuns:

La telefonul meu (LG) am posibilitatea sa blochez unele apeluri, de exemplu inclusiv pe cele fara id apelant. Cauta si tu prin optiuniile telefonului tau, la setari apel ca probabil ai si tu chestia asta.

| Nolifenodeath a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? tag=cum-pot-afla-cine-ma-suna-cu-numar-ascuns