| bkb300 a întrebat:

Exprimato opinia destpre ce este mai important sa fi frumos sau sa fi inteligent? nu este chiar o tema e mai mult cea personal da nu rpea stiu cum sa ma exprim va rog ajutati-ma funda.

Răspuns Câştigător
| Lenytza a răspuns:

E bine sa fii inteligent si frumos.Pentru ca inteligenta consta in frumuste.

2 răspunsuri:
| Millanteria a răspuns:

Buna.
Eu iti zic parerea mea, ce cred eu :

Normal se iese in evidenta cu frumusetea si inteligenta. Pe mine personal ma enerveaza acei oameni care fac prostii, sunt stupizi, zic cate ceva care nu este folositor. Pur si simplu ma enervez. Cand vad/aud pe cineva ca da niste raspunsuri(nu neaparat pe TPU) inteligente si folositoare, ma simt foarte bine.
Nu stiu acum. Aceasta este parerea mea!
Have a nice day!

| harciog a răspuns:

Mai, nu stiu daca sint persoane care ma vad frumos dar de inteligent in mod sigur astia de pe site poate s-o confirme majoritatea si, culmea culmilor, ii si cred.