| Demeister a întrebat:

Facultatea de Automatică şi Calculatoare din Bucureşti este o facultate bună?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Daca vorbesti de Automatica din cadrul Politehnicii, da, este cea mai buna in domeniul ei, informatica. Cea mai buna din tara.

| suntserios a răspuns (pentru minrest):

Le ai facut tu pe toate de ai tras concluzia asta?

| minrest a răspuns (pentru suntserios):

Dupa tine, trebuie sa faci intai toate facultatile din tara, le evaluezi si apoi stabilesti care este cea mai buna? Interesanta metoda.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In informatica facultatea e pe atat de buna pe cat iti dai tu interesul

| minrest a răspuns:

Simt nevoia sa adaug ca la Automatica e nevoie de o nota foarte mare la examenul de admitere ca sa intri pe locurile de la buget, cred ca 9, 5.