| I99 a întrebat:

Filologie bilingv engleza sau mate-info? Eu sunt bun la toate materiile, insa nu stiu cum sunt informatica si matematica la liceu. Sunt chiar asa grele cum se spune? Astept raspuns.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La "bilingv engleza" TREBUIA să ai dată proba de "bilingv" ( n-ai precizat dacă ai dat-o sau nu )!
Dacă NU ai dat-o, atunci NU te poţi înscrie la această specializare!

La Mate-Info se face Matematică M1 care este cea mai grea!

Depinde de tine ce alegi...

Toate cele bune.

| I99 explică (pentru bursuc001):

Din moment ce am zis filologie bilingv engleza, normal ca am dat proba la engleza!

| Ahmali_Dan_1983 a răspuns (pentru I99):

Mate- info e mai de viitor. se gasesc joburi mult mai usor,
just my opinion.

| bursuc001 a răspuns (pentru I99):

Mda, aşa era "normal" happy
Doar că, am văzut destui useri care doreau să se înscrie la o specializare bilingvă şi NU aveau habar că trebuiau să dea proba de limbă străină sad

O zi frumoasă.