| gingergirl1 a întrebat:

Filologie sau stiinte sociale? Care e mai ok? Daca termin liceul pe stiinte sociale ce pot urma pe viitor? La terminarea liceului vreau sa dau la Academia de Politie(dar asta e alta povestehee hee Pe langa proba elimintorie ce consta in alergat,sarit etc (proba fizica) dar iti trebuie dupa aceea niste notiuni din limba romana,istorie, limbi strainewinking Pe ceea ce se bazeaza cele doua aceste profiluri
Revenind la intrebare : filo sau stiinte?

1 răspuns:
| awspam a răspuns:

Politie? sper sa mori cu mana pe pix cand semnezi pentru politie daca o faci, dar in rest daca e vorbeste cu parinti, ei stiu mai bine ce poti