| everyyoueveryme a întrebat:

Folosind metoda de programare divide et impera, scrieţi definiţia completă a subprogramului Pascal/C/C++ cu numele Radical, care primeşte ca parametru un număr natural nenul x (0

2 răspunsuri:
| shnako a răspuns:

Nu ai scris problema complet. Da-mi un mesaj cu ea completa si ti-o rezolv.

| dannyme1992 a răspuns:

Folosind metoda de programare divide et impera, scrieţi definiţia completă a subprogramului Pascal/C/C++ cu numele Radical, care primeşte ca parametru un număr natural nenul x (0