| anonim_4396 a întrebat:

Funda{ buna am nevoie de un sfat am 5-10 colege care sunt fitoasa... si va rog sa ma ajutati sa mi zicetu ce sa raspund cand se dau mari etc chestii de genu///...mersi

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Mi-ar place sa fiu in locul tau, imi place foarte mult sa ma cert. laughing
Daca vin la tine, si iti spun ceva, spune-le sa-si vada de viata, si sa nu se mai bage cu tine in viata ca nu par interesante. thinking
Am eu mai multe dume, da` nu-mi vin decat daca facem un dialog asa scurt, tu esti ele, si eu sunt tu. laughing

7 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

In seama* am vrut sa spunlaughing scuze. laughing
si multumesc de fundita! :*

| yoo23 a răspuns:

Auzi, fata aia ti-ai luat-o de la "Orice Produs"?
ce cap ai zici ca e borcan de Bonduelle
asa nas pe tine? zici ca e colt de paine
ce ochelari ai zici ca-s sine de tramvai.
Auzi, da' maicata stie cat de proasta esti?

| coralia_5862 a răspuns:

De ex cand iti zice ce rochie urata ai sau fusta sau cos u sa ii raspunzi rochia o pot schimba imediat dar tu ramai cu fata asta si cand se tot iau de tine le dai replica "desteptul cedeaza primul" sau cand se dau mai spune-le "mai bine creier destept decat exemplu:sa fi frumoasa) fundita?batting eyelashes

| BrokenWings a răspuns:

Eu ti-as sugera sa nu le dai atentie big grin asta le doare cel mai mult :*
daca intr-adevar vrei sa le raspunzi ceva: de ce te dai asa de mare? vrei sa impresionezi gunoierul?smug:devil) sau te dai mare ca ai nasu mare si atitudine de ipocrita?
sau...laughing Anu asta nu se mai poarta fitelebatting eyelashes

| Danyyyyy a răspuns:

Intradevar cel mai bine este sa le ignori. Ignoranta doare cel mai tare. Pur si simplu nu intra in discutii contradicotrii cu ele, evita-le.
Dar totusi atunci cand se dau mare in fata ta atunci le poti da o replica potrivita situatiei.

| PowerToYou a răspuns:

Si eu am multe colege asa in clasa...chestia e sa nu le bagi in seama. Trebuie sa le ignori sau sa le raspunzi indiferent, adica sa nu le acorzi atentie prea mare.Sau incearca sa stai cat mai departe de ele si sa nu le dai atentiebig grintongue

Sper ca te-am ajutatbig grinbig grin

| MiruFcrb a răspuns:

Hey!
Si eu niste fitoase in clasa...laughingNici macar nu au cu ce sa se laude, si nimeni nu le suporta, eu cel putin nu le bag in seama sau le iau la misto si le dau niste replici.laughing! Dar trebuie sa imi zici si mie cam ce iti spun sau ma rog...
O sa le doare cele venite din suflet, sau ma roglaughing, de genu`:

Tanti nu mai merge asa ca nu esti pe podium...si nici nu cred ca vei fi vreodata
NU te mai uita atat in oglinda... o torturezi si se va sparge singura
Tu chiar vrei sa fi asa? sau e ceva genetic? mai lasa fitele astea... nu impresionezi nici ceea ce nu exista!

In fine...ar fi mult mai ok sa le ignori, desi stiu cat de dispera niste castrate d`astea cateodatalaughing! Succes la pus la punct batute de soartalaughing, si sa imi spui pe privat daca vrei cam ce iti zic, ca sa iti spun ce sa le raspunzibig grin.
Te pup:*