| ralucamirabela a întrebat:

Cateva colege care nu ma suporta. imi spun intruna ca sunt pitipoank.si chestii de genu`. si nu e adv.ca cica comportamentul meu ma da de gol dar eu asa ma comport de obicei laughing Sunt mai "zglobie" laughing km sa ma schimb? sa nu mai zica asa ceva?laughing. si baietii din clasa spun ca sunt fitoasa...pentru ca eu comentez ce nu imi convine etc. ce sa faq?

Răspuns Câştigător
| ClairDeLune a răspuns:

Continua sa fii tu ca e bine sa fii diferit. daca nu te suporta inseamna ca nu trebuie sa le dai atentie,iar daca baietii te numesc fitoasa asta e pentru ca nu le accepti toate glumele(probabil de prost gust), ceea ce e f bine. daca intr-adevar nu ajungi la pace cu asta, incearca sa nu mai iesi in evidenta o perioada si poate o sa se schimbe ceva.important este sa fii un pic mai atena la comportamentul tau, desi sunt sigura ca exista persoane din clasa care te accepta asa cum esti.

| madyddd a răspuns (pentru ClairDeLune):

Ai mare dreptate ClairDeLune. happy

| ClairDeLune a răspuns (pentru madyddd):

Le mai nimeresc si eubatting eyelashes

| madyddd a răspuns (pentru ClairDeLune):

happy bravo atunci

4 răspunsuri:
| andreeapss a răspuns:

Poate nu esti asa, nu trebuie sa te schimbi pentru ei...dar daca si tu crezi ca esti incearca sa pari mai draguta si sa faci lucruri la care nu se asteapta de la tinewinking