| BeautifulAngelOana a întrebat:

Am observat ca, atunci cand is putin fitoasa si superficiala la scoala toate colegele si colegii se dau cu buna pe langa mine! Cum imi vad de treaba si nu comentez cum toti ma iau drept proasta! Adica fetele ma barfesc, se cearta cu mine din orice porcarie : de ex nu le raspund la telefon si incep cu chestii de genu : bine ca eu trebuie sa iti raspund indiferent cand ma suni tu sau imi trimiti mesaj! Va rog sa ma ajutati! Ce pot sa fac? vreau raspunsuri fara bataie de joc!

4 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Cerele scuze si spune-le ca nu te-a lasat iubitul sa raspunzi

| BeautifulAngelOana explică (pentru Ichnat):

Da nu is o mincinoasa! Si eu daca am un iubit nu ii permit sa imi spuna el ce sa fac! Adica chiar daca am iubit nu inseamna ca is casatorita cu el si imi controleaza viata

| Ichnat a răspuns (pentru BeautifulAngelOana):

Fata, zile asta ca sa le faci in ciuda... si zio ca si cum ar fi fost un moment mai intim happy Te-ai intrebat fro data de cate ori te-au mintit ca sa se dea mari?

| BeautifulAngelOana explică (pentru Ichnat):

Nu nu m-am intrebat, dar stiu ca ele ma mint! Da no eu nu le pot minti doar ca sa ma dau mare pentru ca nu sunt genul, adica daca ele sunt mincinoase nu pot sa fiu si eu ca ele! Multumesc de ajutor!