| YukyTsukiyomi a întrebat:

FUNDA!
scuza-ti categoria
\Ajutor! Am nevoie de putin ajutor la un exercitiu cu progresii.Nu vreau sa mi-l rezolvati ci doar sa-mi explicati cum se face si sa-mi dati o idee cum a INCEP.

Va dau id-ul meu pe privat daca se gaseste cineva dornic sa ma ajute

2 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Băi nenică, văd că vă înmulțiți!
,, Scuzați categoria,,-dar chiar la,, dragoste și sex,, ți-ai găsit! Nu ziceam nimic dacă era la adolescenți, dar aici!

| xanderblackx a răspuns:

Cum adica? nu vrei sa ti-l rezolvam ci doar sa-l incepem. pai si udpa ce il incepem, ce faci? mami, vezi ca sunt niste formule, aplica si gandeste. si totodata casca ochii aia mai bine si ciuleste urechile mai mult in clasa pentru a pricepe... numai bine