| InsaneAciD a întrebat:

Fundă TPU! Am o întrebare la care aş vrea să primesc destul de urgent răspuns. Au venit broşurile cu admiterea la liceu. Aş vrea să merg pe profilul "Turism şi Alimentaţie", însă nu ştiu exact care sunt materiile de bază care se fac. Mi-ar plăcea să ştiu ce materii sunt pe primul loc acolo şi cam ce presupune mai exact turismul şi alimentaţia. E de viitor? Aştept un răspuns cât mai corecthappy Mulţumesc anticipat!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Aceste scoli sunt provenite din fostele scoli profesionale, putin poleite cu miros de mancare si poreclite licee. Mancarea a fost si va fi de viitor, la fel ca si relatiile.