| kathhhhh a întrebat:

Heellooo. Care sunt avantajele/dezavantajele daca ai da bacul la fizica? Dar la informatica? Si care ar fi mai usor de luat? laughing

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

„bacul la fizica? Dar la informatica? Si care ar fi mai usor de luat? „

ce știi tu mai bine?

| NunuNini a răspuns:

Avantaje, in functie de facultatea pe care vrei sa o urmezi.
Mie fizica mi se pare mai usoara. Dar nu toti avem aceleasi inclinatii.

| Mellie00 a răspuns:

Pai nu exista avantajelaughing conteaza sa dai bacul la ce te pricepi mai bine ca sa ai sanse sa iei o nota cat mai buna.