| RaluRaluka a întrebat:

Hei happy Am de facut o macheta a sistemului solar din plastelina. Planetele au fost OK dar nu stiu cum sa fac macheta pe care sa le pun. Cum fac?crying happy big grin love struck

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Le pui pe un carton, gen coperta de bloc? sau, daca ai un tata mai priceput, poti sa-l pui sa-ti faca un fel de pom din sarma in varful crengii pui planeta, o infigi.

| Bourceanu_Camelia_1986 a răspuns:

Am de facut sistemul solar pe o macheta din polisteren.cum sa fac