| Deian1 a întrebat:

De unde pot cumpara o macheta a sistemului solar. Ce am vazut eu : e o macheta mica, daca se baga in priza se invart toate planete si sateliti in timp real. fuuunndaaaaaaaa mare mare.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu stiu daca exista asa ceva, insa iti pot recomanda o alternativa ceva mai ieftina: google eath. Are toate planetele, cu foate multe detalii.

| florivartosu a răspuns:

Http://www.toyz.ro/....../,incearca aici mie imi place insa vreau ceva pentru adulti nu jucarie

| Deian1 explică (pentru florivartosu):

Pai nici eu
vreau din metal nu ca si acolo