| Iiulia a întrebat:

Hei! Am nevoie urgent de niste probleme la chimie (cate una pentru fiecare tema): acizi carboxilici; grasimi; proteine; zaharide; vitamine; sapunuri / detergenti; mase plastice; cauciucuri; fibre; coloranti; arome; medicamente.
Unde la pot gasi? Sau daca imi poate trimite unul dintre voi, fie si numai una. Va rog!

1 răspuns:
| luliluli a răspuns:

Cauta intr-o culegere de probleme de chimie. Nu inteleg totusi ce iti trebuie: enuntul unor probleme sau enunt si rezolvare?