| AlexandraDraalex a întrebat:

Hei! Am o intrebare care liceu este mai bun : Xenopol, Dante Aligheri sau Jean Monnet? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Liceul Teoretic "Jean Monnet" Bucureşti este pe locul 19 în "Topul liceelor 2014"; Colegiul Economic "A. D. Xenopol" este pe locul 24 în acelaşi top, iar Liceul Teoretic "Dante Alighieri" este pe locul 46 - vezi Topul de la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/....../top-licee

Deci, Liceul Teoretic "Jean Monnet" Bucureşti este mai BUN :)

Toate cele bune!

1 răspuns:
| WarriorCat a răspuns:

Din cate am auzit, Dante Aligheri e un liceu mai bun cu profesori mai ''experimentati''.