| preacopilapentruvarstaei a întrebat:

Hei,cum vi s-a parut subiectele la romana? ce poezie ati scris?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au vreo legatura cu Dragoste si sex?

| rolfenstein a răspuns (pentru anonim_4396):

De obicei porti ochelari de vedere si acum i.ai dat jos nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru rolfenstein):

Pastreaza-ti ironiile pentru cei apropiati tie. Daca nu stii despre ce este vorba, nu te baga.

| melynda a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu te legi de oricine care posteaza la aceasta rubrica intrebari necorespunzatoare? altceva nu ai de lucru? te-au angajat cei de la TPU special pentru asta? vezi-ti de treaba!

| anonim_4396 a răspuns (pentru melynda):

Asa sa vorbesti cu parintii sau cunoscutii tai.Restul,nu este problema ta.