| Armanu_Vlad_1998 a întrebat:

Hei,daca mi s-a scazut un punct la purtare mai pot intra la liceu mate-info?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aceasta scadere influenteaza foarte putin media de admitere in liceu, avand in vedere ca aceasta este compusa din media generala a cl.V-VIII, in proportie de numai 20% si media de la evaluarea nationala, in proportie de 80%. Asa fiind vei putea intra daca vei avea media de admitere necesara.

| Armanu_Vlad_1998 explică (pentru Ioandelasal):

Ms mult de raspuns, si in plus mi s-a scazut deoarece un coleg a sarit la bataie si eu m-am aparat

1 răspuns: