| anonim_4396 a întrebat:

Hei imi puteti spune ceva program cu care sa pot decupa de exemplu un cap si s-o pun in locul altui cap din alta poza..am mare nevoie urgent.

Răspuns Câştigător
| Lariii99 a răspuns:

Heii.
Uite aici niste programe(unele sunt online, altele le pui tu pe pc) :
♣Photoshop
♣Photoscape
♣Pizap
♣Blingee-->are ceva de modificat pozele.
Cam atat. sper ca te-am ajutat..si..poate..o fundita? puppy dog eyes
Bye happy

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Photoshop,munca de 10 secunde.

| DaiiMitsi a răspuns (pentru unknownn):

Ii tare complicat big grin..alceva...puppy dog eyes?

| unknownn a răspuns (pentru DaiiMitsi):

Mai simplu de atat n-ai cum.
Dar tu ce ai vrea, un program special in care sa-ti apara un buton : Replace Face si sa-ti dea sa selectezi o poza din PC si sa-i schimbe fata? straight face
Nu exista asa ceva mai fetito!

| bianca20 a răspuns:

Incearca pe facebook, Pe pizap!