| anonim_4396 a întrebat:

Hei.intrebare pentru cei care au terminat clasa a VIII-a sau pentru cine stiebig grin.cand se depun dosarele la liceu unde am intrat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din 15 iulie pana in 25.big grin

8 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Si eu astept sa vad unde intru love struck aflam luna asta pe 13, adica peste 3 zile. Rezultatele sunt afisate la noi la scoalalove struck:-s Bafta sa ajungi unde iti doresti:*

| Onutsu a răspuns:

Dupa 13 iulie, sau 12. atunci vor fii afisate rezultatele iar dupa aceea poti sa mergi la liceul unde ai intrat, si sa depui dosarul.Succes.

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Pai noi nu avem cum sa iti spunem.Trebuie sa te duci la liceu, si trebuie sa fie un panou pe la intrare si acolo o sa gasesti toate informatiile de care ai nevoie.Asa am facut si eu anul trecut.Bafta la liceu:*!

| katy1996 a răspuns:

Dosarele se depun dupa ce afli la ce liceu ai fost admis.adika dupa 12 iulie...j atunci trebuie sa te duci la scola ta sa iei niste foi ca sa le puji la dosar :-d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe 15 pana pe 25.

| nebunik4663 a răspuns:

Buna.Poi pe 12 iulie se va afisa unde a fost repartizat fiecare elev.Iar in intervalul 13-27 iulie trebuie sa mergi la liceul la care ai fost repartizata pentru a depune dosarulwinking. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Josseph a răspuns:

Dosarele se depun intre 15 iulie - 25 iulie

| Chirila_5951 a răspuns:

Daca ai dosarul poti sa il depui. Poti sa depui dosaru pana pe 25 iulie.