| yuhu a întrebat:

Hei! maine dau o lucrare la matematica legata de Logaritmi, si habar n-am cu ce se mananca. Asa ca, doresc ceva care sa ma indrume. Sa imi pot da seama despre ce e vorba. multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fa-ti o salata de rosii.Merge foarte bine cu logaritmii.

| Dr4gos a răspuns:

Scrie pe google

| monkey45 a răspuns:

Pai trebuie sa stii foarte bine formulele de la logaritmi si le aplici usor in majoritatea exercitiilor

| Rosian_Adrian_1985 a răspuns:

Despre logaritmi poti afla aici: http://www.webmatematica.com/algebra/65-definitia-logaritmului

Mai departe, trebuie sa cauti proprietati si sa faci ceva exercitii

Întrebări recente