| Andreeag99 a întrebat:

Pe ce site aș putea face teste psihologice pentru liceul militar? Am căutat, doar că nu am găsit.

5 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Testele de genu' nu se gasesc pe net.

| Oana92 a răspuns:

Teoretic nu vei gasi publicate nicaieri probele psihologice aplicate celor care aplica pentru locuri in scolile militare.

Dar de ce ai nevoie de asa ceva? Sa stii ca e destul de greu sa ''fraieresti'' aceste testewinking

| anna21anne a răspuns:

Hey. Daca te referi la teste psihologice de personalitate, nu prea vad ce teste poti face. daca gasesti o intrebare de genul "daca atunci cand vezi o lama te gandesti sa te tai cu ea?", raspunsul va fi evident NU.
Daca te referi la teste de inteligenta, cauta si tu pe google "matrici progresive raven test"

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se găsesc pe net "Teste psihologice" pentru admiterea la Colegiul Militar!

Toate cele bune!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Vezi alte detalii ( despre Colegiul Militar ) în răspunsurile pe care le-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......pre-probe/

http://www.tpu.ro/......nformatii/