| justme2846 a întrebat:

Hei.sunt clasa a VIII-a si dupa cum bine stiti mai am de trecut o treaptabig grin... EVALUAREA NATIONALA... vreau sa ma pregatesc din timp insasad nu stiu care este culegerea cu subiectesaddau fundita:*promit!

Răspuns Câştigător
| Alexandra16132 a răspuns:

Si eu sunt in clasa a VIII-a si am si eu o culegere cu subiecte: la romana Limba si literatura romana Pregatire Completa clasele a VII-a si a VIII-a- evaluare nationala :scris de ELena Carstocea; Monica Columban; Horia Corches; Dorina Kudor si Lenuta Sfirlea ( acestia sunt scriitori copertii) editura Grup Editorial

Matematica pentru evaluare nationala Dumitru Savulescu ( scriitor ) si editura grup editorial sper ca ti-am fost de ajutor happy... Funda.big grin