| Steluta10 a întrebat:

Hei.Sunt clasa a9-a. Am dat un test in zilele acestea la matematica si cand mi-am facut o evaluare acasa mi-a iesit o nota foarte mica, iar eu sunt foarte buna la matematica(sau cel putin am fost). Oricum, e posibil sa redau testul. Exista vreo modalitate?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O modalitate să ce?

| Heavenonearth a răspuns:

Fă alte teste acasă să vezi la ce nivel esti încât vei ştii ce notă ai.Cu cât faci mai multe teste diferite, cu atât devii mai bună şi vei înţelege mai uşor exerciţiile făcute.Fii perseverentă, domnişoară!