| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Sunt în clasă a 8-a și nu stiu la ce să dau teză. la geografie proful mi-a zis ca nu ma descurc și la istorie la fel. La geografie proful e bun și la istorie e putin cam rău câteodată. Și nu stiu de ce aș da către geografie pentru ca am memorie vizuală și invat mai repede. Dar și la istorie este ușor de învățat niște ani
Mersi!

Răspuns Câştigător
| ali31 a răspuns:

Eu am dat la geografie. E mai mult de invatat dar e mult mai usor si inveti mult mai logic. Din punctul meu de vedere ar trebui sa dai la materia la cate te descurci dar mai important la care poti invata cu mai multa placere si mult mai repede. Chiar daca dai geografie sau istorie oricum pe parcursul anului le inveti pe amandoua deci va cumva sa fie bine doar pentru teza si medie.
Mult spor, alege cu intuitia, si invata mult. Bafta!

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Invata si dai la geografie, e mai usor!