| Zazon1243 a întrebat:

Hei,sunt in clasa a 8 si peste 2 saptamani dau examenul. Voiam sa intreb, la examen iti trebuie si carnetul de note sau doar actele de identitate(certificat de nastere, n-am 14 ani)Plss ajutati-ma

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai nevoie doar de actul de identitate, in cazul tau certificatul de nastere.

| AC4S4 a răspuns:

Doar certificatul.

| Andersen2k18 a răspuns:

Ai nevoie doar de buletin desigur daca ai 14 ani. Daca nu ai 14 ani impliniti, atunci poti intra cu copia de la certificatul de naștere.