| 0emilia0roman a întrebat:

Hei! Tocmai ce am terminat clasa a 11a la profil mate info, trec în a 12a. Credeți că e târziu să mă apuc de învățat pentru admiterea la medicină la Iași?

2 răspunsuri:
| Smmo a răspuns:

Cam tarziu, depinde ce stii si cat ai invatat pana acum. Dar daca vrei sa faci medicina, apuca-te de invatat, nu mai pierde nici o zi. Poate ai intra la taxa si sa te muti apoi la buget, sa te interesezi din timp daca e posibil si care ar fi conditiile.

| opheliasnow a răspuns:

Buna! Nu, si eu sunt in situatia ta, doar ca eu sunt la profil uman, adica nu mai fac deloc bio/chimie/fizica happy niciodata nu e prea tarziu daca chiar iti doresti ceva.