| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU Am facut o gafa, am scris un eseu la simulare pe ciorna si nu mi-am dat seama ca trebuie trecut pe foaia de examen, alta foaie. Se ia in considerare? nu cred crying

Răspuns Câştigător
| dellu a răspuns:

Ciornele nu se iau in considerare. Dar nu te intrista, rolul simularii a fost de a iti verifica cunostiintele in primul rand, deci macar ai aflat ca ai fi fost in stare sa rezolvi subiectul respectiv happy

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ce e pe ciorna nu se ia in considerare. Vezi sa nu faci asa si la bac.

| Bøøgey a răspuns:

Nu-i bai, e simulare, fii mai atenta in examen.

| Mishelle060612 a răspuns (pentru Bøøgey):

Faptul e consumat, voi fi multumesc!

| DJMryo a răspuns:

Din pacate nu se ea in considerare, nici nu se uita pe ea.Ei corecteaza doar foaia de examen nu si ciorna.Pare ra fi mai atenta data viitoare!

| Mishelle060612 a răspuns (pentru DJMryo):

Mersi frumos, asa am sa fac!