| Mallym2442 a întrebat:

sper sa fie veste buna pentru mine. Sunt in clasa a 9-a la liceu in orasul vecin. si am decis sa ma transfer la liceul din orasul meu. Pe mama mea am convins-o sa mearga sa se intereseze de transfer, a facut tot. iar acum trebuie sa mai primesc acordul de la liceul la care sunt acum (sper din suflet sa-l primesc ). Acum apare problema. Tatal meu este plecat din tara, la munca. si cand a auzit de transfer. a crezut ca e doaar o faza de-a mea. si ca nu e nimic serios. Cand a aflat ca nu e nimic trecator, a zis ca el nu e de acord cu acest transfer. Intrebarea e, daca e sa imi accepte conducerea scolii, transferul. se poate ca aceasta cerere sa fie retrasa de parinti?sad Va rog din suflet, raspuns cat mai repede!crying Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| claudiu11re a răspuns:

Nu prea cred...nu mai au cum sa o retraga odata ce au pus acolo ca vor sa te transfere ...deci nu are cum