| moxx a întrebat:

Hei TPU am si eu o rugaminte la voi...Am nevoie de un model de referat de exmatriculare deoarece un idiot de coleg mi-a lovit serios prietenul care este cu mine in clasa si pe langa asta ma injura si ma loveste constant si as vrea neaparat sa scap de el. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Te duci direct cu directorul scolii sau primul politai care l-ai vazut pe strada il iei cu tine sa se ocupe de fraierul ala si asa totul se rezolva, o sa ai martori si nu ai de ce sa te temi.