| Simonasimi a întrebat:

Buna ma numesc Simona am 14 ani si sunt clasa a 8 a.

Am un coleg in clasa si imi place de el... El fiind in clasa cu mine automat ne vedem mereu in fine. Si vreau sa va spun ca atunci cand sunt eu cu el si cu colegi nostri de clasa el uneori se comporta foarte urat cu mine adica ( ma injura, imi ia penarul de pe banca si mil pune pe catedra, imi ia ghiozdanul) etc. Si cand suntem singuri in clasa adica doar eu cu el se uita la mine ca si cum ar vrea sa ma inbratiseze si se pune langa mine...

In fine problema este: atunci cand este persoane in jurul nostru el se comporta cu mine de parca as fi cea mai " enervanta, stresanta" persoana. Iar atunci cand suntem singuri se uita la mine cu niste ochii dulci si imi vorbeste frumos se pune langa mine in banca. Eu nu mai inteleg nimic puteti voi sa imi explicati de ce face asemenea lucruri?

1 răspuns:
| Maddiii a răspuns:

Te asigur eu ca daca face asa cand este lume pe langa tine face asta doar ca sa iese in evidenta. happy sunt mii de baieti frumosi dc ar trebui sa-ti placa de unul care nu te merita ( te asigur eu ca nu te merita din moment ce are comportamentul asta) Spor... Fundita? :X:X:X