| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa intru la liceul Victor Babes din Bucuresti.Am 13 sutimi in plus fata de media de anul trecut asa ca am sanse sa intru, dar nu vreau sa ma duc acolo ca sa devin medic, vreau sa invat mate-info.Intrebarea mea este daca liceul este neaparat medical... chiar daca are mate-info... Vreau sa se faca mate multa.

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Nu meeei.
sunt in Bbaes eu si nu numai are nicio leg cu medicina.
asta era acum nujtu catsi anihee hee.
sunt la mate info eu. daca vrei dupa liceu sa faci medicina bine daca nu nu.
e liceu teoretic. :*
Bafta. E prea marfa liceul. sper sa ai noroc de colegi si de profi de treaba.winking

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Pe vremuri dupa ce faceai acest liceu ieseai asistentha sau ceva de genu. iar fata intreba daca acum mai are vreo legatura cu medicina.

| lumy5 a răspuns:

Daca intrii la mate-info, faci matematica, informatica, fizica, chimie, biologie, etc. ca la orice profil de mate-info din orice alt liceu, indiferent de ce specializare are liceul. Bafta!

| iuliana13HA a răspuns:

Exact