| gagaangel a întrebat:

Buna
vreau sa intru anul acesta la liceul victor babes si as vrea sa stiu de la cei ce sunt acum acolo cum este liceul si profesorii mai ales colegii...big grin.va multumesc.tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, pai uite eu sunt din babes, bucuresti, si vreau sa iti spun ca poti intra fara frica in liceu, adica nu ai sa intalnesti rromi, betivi sau ceva de genul acesta, niciodata, te asigur, eu sunt dintr-a 5-a aici si nu am vazut niciodata ceva de genul acesta, e foarte curat, bine pazit, avem un bodyguard care e mereu atent, despre uniforme pot sa iti zic ca avem un tricou alb sau albastru inchis cu sigla colegiului national victor babes, dar daca nu vrei uniforma, poti opta pentru a veni tot cu un tricou alb sau albastru, avem voie doar cu negru, alb, albastru inchis sau gri, dar gri mai rar, cel mai bine se prefera albastru inchis sau alb, despre profesori, sunt super detreaba, amuzanti, nu ai probleme cu ei, nu sunt nebuni, nu tipa, o sa vezi daca vei opta pentru acest liceu; dupa cum am zis, eu sunt dintr-a 5-a aici si acum trec in a noua anul acesta, si sunt super-multumita de liceu, poti sa intri fara nicio grija aici la toate profilele, avem mate-info-1 clasa, filologie-1 clasa, stiinte ale naturii-4 clase si stiinte sociale-1 clasa, nu prea avem colegi cu fite, mai rar, sunt detreaba colegii, nu cred ca o sa ai probleme, o sa fie super, iti spun eu, eu pot sa intru la toate profilele de aici fara nicio problema, si tu poti intra doar sa iti alegi bine profilul la care te pricepi cel mai bine, avem camere de filmat, doar in holuri, nu si in clase si pe afara, o sala de sport, un teren de sport, o postliceala in spatele liceului, o biserica langa liceu, de fapt noi cand iesim de la scoala, iesim prin curtea bisericii pentru ca e,, lipita" de scoala, si biserica e super-frumoasa, uite care sunt mediile cu care poti intra la profile : mate-info : 8. 12, stiinte ale naturii : 7. 60, filologie : 7. 86, stiinte sociale : 7. 99, eu optez pentru filologie, pentru ca imi place, acum totul depinde de tine, de ce optezi tu, eu sper sa iti placa liceul daca vei intra aici, si sper ca te-am ajutat.iti urez succes in continuare!big grinbig grinbig grin

| Pupiiiiceii a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.mi si mie id-ul tau..am si eu cateva intrebari... big grin

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Alt destept care-si imagineaza ca noi putem ghici la care liceu, din care oras se refera!

| Petronela a răspuns:

Buna! Am auzit ca e ok liceul, e bine acolo.Si eu vreau sa merg acolo

| Pinkyyy;x a răspuns:

@anonim iti multumesc mult pentru informatii chiar ma ajuta si pe mine
si eu as vrea la victor babes am inteles ca este foarte bun
si tot pe filo as vrea si eu sa ma bagbig grin
puup. gagaangel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aflat astazi ca am fost repartizata la victor babes si cum am inteles de la multa lume e foarte bun liceul. adica are tot cei trebuie. dar totusi imi e potin teama de colectiv. dar o sa ma obisnuiesc. abia astept sa vina data de 7 iulie sa merg la inscrieri si apoi sa incept din toamna.cine e intrat in liceu poate sa lase un sfat de incurajare si nu numai. po0op si astept sa ma inprietenesc cu viitorii mei colegi (imi potesti lasa id de mess ca comentariu la http://priveste-in-ochii-mei.hi5.com )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceul e superrr love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am terminat, dar e super tare liceul tongue profesori de treaba...conditii destul de bune...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profii sunt super si profele mai ales colegii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum spune cel de jos nu gasesti rromi straight face... eu sunt de etnie rroma... si sunt si eu in victor babes te asigur ca vroia sa zica ca sunt toti de treaba nu ar face discriminare, sper straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar sunt sporturi la victor babes?

| xcami a răspuns (pentru anonim_4396):

Fotbal,handball,baschet...